Základní údaje

Agrar Produktion und Consulting GmbH

Adresa:
Ludersdorf 183
8200, Gleisdorf
Rakousko
IČO:  
Telefon: +43-31127520
Umístění:PAV E / 018
Veletrh: Techagro

Umístění v areálu výstavište

Kliknutím na zvýrazněný pavilon zobrazíte umístění stánku.
Konkrétní stánek v pavilonu

Profil

APC je rakouský podnik, který se velmi inovativně zabývá výživou zvířat. Přes své pracovníky může podnik využívat téměř padesátileté zkušenosti.
Velkým úspěchem podniku je, že byly vyvinuty přírodní přídavné látky, které umožňují výrazně lepší absorpci minerálních látek a proteinů v potravě pro zvířata.
Výrazně zlepšený a zvětšený povrch střevní sliznice působí lepší přijímání všech živných látek. Tím je možno snížit proteiny a množstevní látky v receptuře. To jde ruku v ruce s odlehčením jater, výsledkem je lepší imunita zvířat a velké ekonomické a ekologické zlepšení.
Četné výzkumy v mezinárodních institucích jednoznačně dokázaly lepší trvalost a hospodárnost při produkci s produkty APC.
Pro optimální přizpůsobení nutných požadavků na recepturu požadavkům APC, nabízí APC svým partnerům konzultace ve formě nejmodernější optimalizace receptur. Náš závod je samozřejmě certifikován pro EU a je pod stálou kontrolou Spolkového úřadu pro zemědělskou biologii a tím odpovídá předpisům jak rakouským, tak i EU. Kromě toho je závod od roku 2004 certifikován na QS (systém řízení jakosti).