Základní údaje

Vibrowest Italiana Srl

Adresa:
Via 25 Aprile 73
20812, Limbiate
Itálie
IČO: 04866040159
Telefon: +39-0299482788
Umístění:PAV V / 043A
Veletrh: Salima

Profil

V roce 1963 s akvizicí vibračního reprezentace obrazovky anglo-amerického vydání, první klademe na italském trhu prosívání technologie, prakticky neznámé. S cílem rozvíjet třídiče průmysl, pokračuje v expanzi, oddělování se od starého skupiny mohly vést ke vzniku nové společnosti, která se zabývá výhradně třídiče. Takže v roce 1972, VIBROWEST ITALSKÁ srl
Od té doby bylo dosaženo velkého pokroku. Tak působí v našem specifickém a dlouholeté zkušenosti v oblasti screeningu, které můžeme bez falešné skromnosti, definovat lídry v Itálii.
Moderní technologie vyžaduje stále vyšší přesnost ve výrobních procesech, protože tolerance ve více či méně při výběru produktů, které mají být odděleny, jsou tisíc dnů.
Tyto problémy jsou řešeny vibrační síta, díky pohonu mechanických a současným sítě v horizontální, vertikální a rotační, umožní rychlé zpracování, při současném respektování více mikronů a moderní výtažků.
Italském rozsah VIBROWEST je nyní jedním z nejkomplexnějších a testovány na trhu, při nízkých nákladech, díky standardizaci modelů.

Produkty vystavovatele