Základní údaje

SOSTA OILS

Adresa:
Czernica Powstancow 35
44-293, Gaszowice
Polsko
IČO:  
Telefon: +48-603110322
+48-666882137
Umístění:PAV A1 / 015A
Veletrh: Salima

Profil

Z vybraných zrn bez genetické modifikace, oleje lisované za studena společností SOSTA.Nerafinované, nefiltrované a nezpracované což zaručuje nejvyšší kvalitu a jedinečnou chuť.

Produkty vystavovatele

Dýňový olej

Dýňový olej - doporučuje u všech onemocnění prostaty a v boji proti parazitům. Charakteristickým rysem je jeho tmavě zelená barva a nesrovnatelná, ořechová příchuť. Pro použití v zimě. V kuchyni jako přísada do polévek, salátů a dezertů.

Lněný olej

Lněný olej - jedna z největších zdrojů kyselin omega 3. By měl být skladovány při teplotě 4-10 stupňů. Pouze pro použití v zimě. V kuchyni, přidávat do salátů, pomazánek a dipů

Olej z lničky

Olej z lničky - jeden z mála olejů s nejvyšším obsahem kyselin omega-3. Pro použití v zimě. V kuchyni dokonale hodí s pokrmy bohaté na cibuli, česnek nebo ořechy.

Olej z ostropestřce

Olej z ostropestřce - známý pro jeho příznivý vliv na játra, detoxikační silný, nenahraditelný během antibiotické léčby, během a po chemoterapii. Pro použití v zimě. V kuchyni, přidávat do salátů, omáček a pasty

Olej ze semen černuchy

Olej ze semen černuchy - s názvem "zlato faraónů", má silné antibakteriální, antivirové a antihoubové vlastnosti, dokonce i zabíjé bakterie odolné vůči antibiotikům. Pro použití v zimě. V kuchyni přidávat do salátů, polévek, omáček, krupice.

Řepkový olej

Řepkový olej - má optimální poměr kyselin omega-6 k omega-3 (2: 1). V kuchyni ideální pro saláty, masa, ryby, stejně k krátkodobé smažení.

Slunečnicový olej

Slunečnicový olej - je nejbohatším zdrojem vitaminu E. Pro použití v zimě. V kuchyni například jako přísada do salátů.

Značky vystavovatele

SOSTA OILS

SOSTA OILS

www.sosta.pl
  • Obor: 02.01 Jedlé oleje a tuky

Obory vystavovatele

Obor: 02.01 Jedlé oleje a tuky

Firmy zastoupené vystavovatelem

PPUH SOSTA

  • Polsko