Základní údaje

GO IN AUSTRIA GmbH

Adresa:
Liebermannstraße 102/F04
2345, Brunn am Gebirge
Rakousko
IČO: 129360871
Telefon: +43-2236312030
Umístění:PAV V / 089
Veletrh: Inteco

Profil

GO IN se specializuje na funkční a designově-orientovaný nábytek pro oblast gastronomie. Kromě širokého sortimentu židlí, stolů, barových židlí, čalouněného nábytku a lavicových systémů, GO IN poskytuje svým zákazníkům kompetentní podporu ve všech aspektech při zařizování restaurace nebo hotelu. GO IN nabízí pro B2B zákazníky atraktivní poměr ceny a výkonu a více než 40 let zkušeností!

Produkty vystavovatele

FLAT by GO IN – už žádné viklající se stoly díky FLAT® techn

FLAT by GO IN – už žádné viklající se stoly díky FLAT® techn

Quorum - Nová outdoor židle

Quorum - Nová outdoor židle

Od února 2016 je oblíbená QUORUM židle od firmy GO IN k dispozici i pro venkovní použití. Stabilní židle je z popráškovaného hliníku a dostupná ve 4 barvách - antracitová, bílá, černá a modrá. Je nejen extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům, ale také poskytuje větší komfort pro hosty prostřednictvím speciálního integrovaného polštáře z rychleschnoucí pěny (quick dry foam), která nahrazuje samostatný polštář. QUORUM židle *1200 je velice lehká (4,6 nebo 5,4 kg), stohovatelná a proto se dá snadno uskladnit a transportovat. Svým vzhledem vytváří výraznou atmosféru díky špičkovému designu a moderním materiálem.

Svět barev - SELECTION

Svět barev - SELECTION

Nový svět barev otevírá nábytkový specialista z německého Bavorska díky trendovým barvám SELECTION - 6 nových odstínů pro vybrané židle a stoly. Módní svěží odstíny mořidel jako mätovozelená, malinová, ostružinová, hrdzavooranžová, taupe a bílý buk nechají vyniknout přirozenou strukturu dřeva, čímž přidají hodnotu vybranému nábytku.

Obory vystavovatele

Obor: 36.01.01 Nábytek

Firmy zastoupené vystavovatelem

GO IN AUSTRIA GmbH

  • Rakousko

GO IN GmbH

  • Německo