Základní údaje

Enercon Industries Ltd

Adresa:
62-64 Edison Road
HP198UX, Aylesbury
Velká Británie
IČO: 2733053
Telefon: +44-1296330542
+44-01296330542
Umístění:PAV G1 / 025
Veletrh: Embax

Profil

Společnost Enercon Industries je přední světová značka uzavíracích (víčkovacích) systémů.
Naši indukční víčkovací technologii Super Seal™ můžete najít ve výrobních linkách těch největších značek po celém světě. Každý den naše stroje zavíčkují více než 75 miliard obalů. Enercon nabízí největší sortiment indukčních víčkovacích technologií na trhu - od vysokorychlostních výrobních linek po malé ruční jednotky.
Jsme hrdí na to, že můžeme sdílet naše rozsáhlé zkušenosti se zákazníky v těchto průmyslových oborech: potravinářský průmysl (potraviny a nápoje), mlékárenství, automobilový průmysl, agrochemický průmysl, farmaceutický průmysl, kosmetický průmysl, chemický průmysl a výrobky pro domácnost.

Produkty vystavovatele

Super Seal™

Super Seal™

K dostání ve 3 modelech: • Super Seal™ 50 • Super Seal™ 75 • Super Seal™ 100 Indukční uzavírání víček je díky sortimentu strojů Super Seal™ firmy Enercon přímočaré a snadné. Tyto nejprodávanější modely se proslavily svou spolehlivostí a robustností. Po celém světě denně hermeticky uzavírají miliony nádob a obalů. Kompaktní systém typu ‚vše v jednom‘ je připraven pro snadné začlenění do stávající výrobní linky, jeho přehledný ovládací panel zaručuje bezproblémovou obsluhu. Hermeticky těsné uzávěry systému Super Seal™ pomáhají zabránit únikům obsahu, zachovávají jeho čerstvost a slouží i jako plomba. Super Seal™ se dodává spolu se stojanem, který je vhodný jak pro domácí, tak pro průmyslové potravinářské provozy.

Super Seal™ Junior

Super Seal™ Junior

Super Seal™ Junior je výkonný ruční přístroj pro indukční uzavírání a těsnění víček určený pro nově se rozjíždějící provozy, pro vyhodnocování a pro malé výrobní série. Díky své kompaktní, ale robustní konstrukci je ideálním přenosným uzavíračem víček for všechny výrobní provozy, kde je vyžadována spolehlivost. Super Seal™ Junior se snadno ovládá a uživateli poskytuje opakovatelné výsledky. Mezi praktickými prvky uživatelsky příjemného displeje najdete digitální časovač, počítadlo výrobní šarže, počítadlo fólie a indikátor chybějící fólie. Součástí indukčního uzavíracího přístroje je i kufřík umožňující jeho snadnou přepravu a skladování.

Super Seal™ Max Touch

Super Seal™ Max Touch

Super Seal™ Max Touch je výsledkem nejnovějšího vývoje v kategorii zařízení Super SealTM Touch. Tento indukční uzavírač víček s dvěma cívkami nabízí zvýšený výkon a více-jazykovou dotykovou obrazovku pro snadnější ovládání. Super Seal™ Max Touch je jedním z nejrychlejších linkových uzavíracích strojů na trhu, byl vyvinut pro vysokorychlostní aplikace balicího průmyslu. Tento sofistikovaný indukční uzavírací stroj zaručuje vždy spolehlivé hermetické uzavření díky své flexibilitě, která umí kompenzovat toleranční odchylky víček, těsnicího materiálu i uzavírané nádoby.

Super Seal™ Touch

Super Seal™ Touch

Super Seal™ Touch byl prvním uzavíracím strojem s interaktivní dotykovou obrazovkou, který se v průmyslu instaloval do již fungující výrobní linky. Cílem vývoje tohoto indukčního uzavírače víček s jednou cívkou bylo nabídnout uživatelům vyšší produktivitu, snadnější nastavování a širší možnosti ovládání. Přehledná dotyková obrazovka je k dispozici v několika jazykových verzích a mezi její standardní prvky patří ochrana heslem pro dohled a správa receptur.

Obory vystavovatele